Čo:
  • Apartmány
  • Chaty
  • Hotely
  • Penzióny
Kde:

URPÍN CITY RESIDENCE

★★★

Zatiaľ bez hodnotenia

Rezidencia Urpín City sa nachádza v historickom centre Banskej Bystrice, len 150 metrov od Štátnej opery. Ponúka moderné a priestranné štúdiá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a dobre vybavenou kuchynkou s elektrickým sporákom.

Všetky štúdiá v rezidencii Urpín City majú drevenú podlahu a veľkú šatníkovú skriňu. K vybaveniu patrí priestranná kúpeľňa a pohodlné posedenie s pohovkou a satelitnou TV. Niektoré majú aj vlastný balkón.

V hoteli URPÍN CITY RESIDENCE*** poskytujú ubytovanie krátkodobého a dlhodobého charakteru v 38 izbách rozdelených do 5 kategórií:
STUDIO-ECONOMY
COMFORT – STUDIO
SAFFRON
STUDIO – SUPERIOR
DE LUXE

Pre hostí je pripravené ubytovanie s výhodami hotelovej izby alebo pohodlného apartmánu s kuchynkou. Všetky izby sú zariadené v modernom, útulnom štýle a uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Skvelé raňajky, kávu alebo miešané nápoje si môžete dať v hotelovej kaviarni.

V rezidencii Urpín je vám k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou a kaviareň s barom.

Múzeum Slovenského národného povstania je vzdialené 250 metrov a do nákupného a zábavného centra sa dostanete pešo za 10 minút. Lyžiarske stredisko Donovaly sa nachádza vo vzdialenosti 30 minút jazdy. Svoje auto môžete zaparkovať bezplatne na uzavretom dvore rezidencie.

 

Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 9,1

Napíšte hodnotenie

Vaše hodnotenie
angry
crying
sleeping
smily
cool
Vyhľadať

Your review recommended to be at least 140 characters long :)