Čo:
  • Apartmány
  • Chaty
  • Hotely
  • Penzióny
Kde:

Penzión – Restaurant Atrium

★★★

Zatiaľ bez hodnotenia

Penzión Atrium sídli v renesančnej budove, ktorá si až dodnes zachovala niektoré prvky pôvodnej gotickej architektúry a nachádza sa v Spišskej Sobote. Svetlé a vzdušné ubytovacie jednotky majú drevené podlahy a sú vybavené satelitnou TV. V celej budove máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Každá z moderných izieb v penzióne Atrium má výhľad do záhrady alebo na historické námestie. Všetky majú vlastnú kúpeľňu.

Reštaurácia v penzióne je zariadená v rustikálnom štýle s drevenými trámami a vysokými stropmi. Podávajú sa v nej regionálne špeciality a v ponuke je aj výber kvalitných vín.V letných mesiacoch môžete odpočívať a vychutnávať si svoje jedlá a nápoje v záhrade.

Penzión Atrium sa nachádza v blízkosti mnohých turistických atrakcií, ako je napríklad aquapark Aqua City Poprad, ku ktorému sa pešo dostanete za necelých 10 minút. Ak by ste mali záujem spoznávať aj vzdialenejšie miesta, je tu pre vás k dispozícii požičovňa bicyklov.

Najbližšie lyžiarske strediská vo Vysokých Tatrách a okolí sú vzdialené necelých 15 kilometrov. Letisko Poprad-Tatry je od penziónu vzdialené 5 km a diaľnica D1 iba 1 km.

Pri penzióne je k dispozícii aj bezplatné parkovisko.

Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 8,7

Napíšte hodnotenie

Vaše hodnotenie
angry
crying
sleeping
smily
cool
Vyhľadať

Your review recommended to be at least 140 characters long :)