Čo:
  • Apartmány
  • Chaty
  • Hotely
  • Penzióny
Kde:

Malý penzión Fantázia sa nachádza v centre Popradu, 5 minút chôdze od kostola sv. Egídia a 10 minút chôdze od aquaparku AquaCity a najbližšej autobusovej a železničnej stanice.

Ponúka vám izby so súkromnou kúpeľňou, satelitnou TV, chladničkou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovať sa môžete aj v apartmáne s kuchyňou a obývacím priestorom. Upratovanie je vám k dispozícii raz za 3 dni. Penzión sídli v budove so 4 poschodiami, na ktoré sa dostanete len schodmi.

Ako hostia ubytovaní v penzióne získate zľavu 15 % do aquaparku Aquacity Poprad. Do niekoľkých reštaurácií a obchodov sa dostanete pešo do 15 minút. Personál recepcie vám poskytne informácie o rekreačných aktivitách a pamiatkach v okolí.

Vysoké Tatry sú vzdialené 15 km a Národný park Slovenský raj 20 km.

Toto ubytovanie má jedno z najlepších hodnotení lokality v destinácii Poprad! Hosťom sa páči viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania v tejto oblasti.

Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 9,4

Toto ubytovanie má najlepší pomer ceny a kvality v destinácii Poprad! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania.

Napíšte hodnotenie

Vaše hodnotenie
angry
crying
sleeping
smily
cool
Vyhľadať

Your review recommended to be at least 140 characters long :)