Čo:
  • Apartmány
  • Chaty
  • Hotely
  • Penzióny
Kde:

Penzión Vila Mery s výhľadom na rieku sa nachádza v centre Popradu, neďaleko Vysokých Tatier. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom ubytovacom zariadení.

Vo všetkých priestranných apartmánoch penziónu Vila Mery je vám k dispozícii satelitná TV, minibar a súkromná kúpeľňa. Niektoré apartmány majú balkón, z ktorého sa môžete pokochať krásnym výhľadom na nábrežie rieky Poprad.

Raňajky sú pre vás pripravené v jedálni. Stolovať môžete aj na vonkajšej terase s grilom. Penzión je vzdialený pár minút chôdze od niekoľkých reštaurácií.

Vo Vysokých a Nízkych Tatrách sa môžete venovať viacerým outdoorovým aktivitám, ako je turistika, cyklistika a rybolov. Do Národného parku Slovenský raj sa z penziónu Vila Mery dostanete autom za 30 minút.

Železničná stanica Poprad – Spišská Sobota je situovaná len 200 metrov od penziónu. Priamo na mieste sa nachádza bezplatné parkovisko.

Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 9,3

Toto ubytovanie má najlepší pomer ceny a kvality v destinácii Poprad! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania.

Napíšte hodnotenie

Vaše hodnotenie
angry
crying
sleeping
smily
cool
Vyhľadať

Your review recommended to be at least 140 characters long :)