Čo:
  • Apartmány
  • Chaty
  • Hotely
  • Penzióny
Kde:

Hotel Solisko sa nachádza vo Vysokých Tatrách priamo na brehu jazera Štrbské Pleso vo výške 1351 metrov nad morom. Má vlastné wellness centrum, fitnescentrum a reštauráciu pri jazere.

Izby sú vybavené elegantným moderným nábytkom, káblovou TV s plochou obrazovkou a minibarom. V celom hoteli Solisko je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hostia majú bezplatný vstup do fitnescentra a wellness centra. Medzi wellness zariadenia patrí vírivka, sauna, bazén so studenou vodou a k dispozícii sú masáže. Nachádzajú sa tu tiež súkromné priestory s vírivkami.

V reštaurácii pri jazere sa podávajú tradičné jedlá tatranskej kuchyne a špeciality talianskej kuchyne. Cigarový bar ponúka široký výber kvalitných koňakov a cigár a deti sa môžu zabaviť v detskom kútiku.

Najbližší vlek v lyžiarskom areáli Štrbské Pleso je vzdialený 800 metrov od hotela. V okolí možno využiť viaceré turistické a cyklistické chodníky. V hoteli si môžete požičať lyže a bicykle a v jeho blízkosti vyskúšať tiež paragliding, bungee jumping a mnoho ďalších aktivít. Ski bus jazdí od hotela zdarma.

Podľa nezávislých hodnotení majú naši hostia túto časť destinácie Štrbské Pleso v obľube.

Toto ubytovanie má jedno z najlepších hodnotení lokality v destinácii Štrbské Pleso! Hosťom sa páči viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania v tejto oblasti.

Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 9,7

Napíšte hodnotenie

Vaše hodnotenie
angry
crying
sleeping
smily
cool
Vyhľadať

Your review recommended to be at least 140 characters long :)