Čo:
  • Apartmány
  • Chaty
  • Hotely
  • Penzióny
Kde:

Hotel FIS sa nachádza v tesnej blízkosti Štrbského plesa, na úpätí Vysokých Tatier pri vchode do Mlynickej doliny a 50 metrov od lyžiarskych zjazdoviek, bežkárskych tratí a turistických chodníkov. Ponúka útulné ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatné wellness centrum.

Izby sú novo zariadené v horskom štýle. Každá izba má súkromnú kúpeľňu a väčšina i súkromný balkón. V hotelovej reštaurácii a lobby bare sa podávajú pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Wellness centrum bolo otvorené v roku 2013 a zahŕňa relaxačnú miestnosť, infračervenú, parnú a fínsku saunu, vírivku a miestnosti na procedúry. Z niektorých hotelových priestorov sa naskytá výhľad na skokanské mostíky. K dispozícii je tiež dobre vybavená posilňovňa a športová hala na volejbal, basketbal, minifutbal a tenis. Počas pobytu si môžete zahrať aj stolný tenis alebo biliard.

Vstupná hala a kaviareň boli zrekonštruované v roku 2012. Všetky izby boli zrenovované v roku 2017.

Ubytovacie zariadenie poskytuje za príplatok možnosť ubytovania so psami na vyhradených poschodiach.

Hotel bol pomenovaný po medzinárodnej lyžiarskej federácii FIS a oficiálne ho otvoril prezident FIS Mark Hodler v roku 1970. Hotel FIS je najväčší ubytovací a športový komplex vo Vysokých Tatrách.

Letisko Poprad-Tatry je vzdialené 20 minút jazdy autom.

Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 9,5

Napíšte hodnotenie

Vaše hodnotenie
angry
crying
sleeping
smily
cool
Vyhľadať

Your review recommended to be at least 140 characters long :)